Оновлений Volkswagen T-Cross, який є початковим кросовером для багатьох ринків поза Північною Америкою, готується до середини свого життєвого циклу. Фотографії оновленої моделі були зроблені в Бразилії і опубліковані на веб-сайті видання motor1.com.

Автомобіль був міцно обгорнутий камуфляжною плівкою з передньої та задньої частини, але все ж ми можемо помітити оновлення. Передній бампер отримав зміни, включаючи більший нижній повітрозабірник та нові фари у кутах. Решітка також незначно збільшилася.

У задній частині автомобіля ми можемо помітити зміни у нижній частині бампера, а також змінені задні ліхтарі у термінах внутрішньої структури та зовнішньої форми. Вони, ймовірно, виглядатимуть схожими на поточну модель, але з трохи меншими лінзами.

За словами джерел, нічого не відомо про те, що відбувається всередині T-Cross. Ми припускаємо, що зміни торкнуться лише оздоблення та нових технологічних функцій. Поки не було видно жодних явних покриттів на панелі приладів, що означає, що там немає нічого важливого, що варто було б приховувати.

Інформація про те, що відбувається під капотом оновленого T-Cross, залишається невідомою. Автомобіль використовує платформу MQB A0, яку він спільно використовує з Polo. Наразі доступні різні невеликі чотирициліндрові бензинові двигуни, включаючи 1,0-літровий трициліндровий турбований двигун та 1,6-літровий чотирициліндровий дизельний двигун.

Передній привід є єдиним вибором, а потужність передається через низку механічних або автоматичних коробок передач.