Криза не оминає нікого, особливо коли мова йде про масштабне виробництво з мільйонними оборотами. Саме тому з ринку часто йдуть достатньо непогані автовиробники, котрі вже не мають сил триматись в полі конкуренції та постійного економічного пресингу.

У цьому списку знаходяться бренди, котрі мали популярність, але все одно зазнали кризи, пише видання «Економічні новини».

Brilliance. Компанія була партнером BMW та мала світлі перспективи, але восени 2022 року вимушена була оголосити про банкрутство. Наразі невідомо чи допоможуть компанії колеги з BMW, але відомо точно, що вони могли б допомогти вирішити цю ситуацію.

Zotye. Китайський виробник створював непогані бюджетні кросовери, котрі конкурували з Volkswagen Tiguan та Touareg. Відомо, що компанія на межі закриття, хоча і має певні успіхи на своєму ринку.

Lifan. Китайський бренд виготовляв не лише автомобілі, а й мотоцикли та автобуси. І якщо в Китаї де-не-де ще продають моделі, однак компанія має великі проблеми.

SsangYong. Корейський автовиробник спеціалізувався на позашляховиках. І хоча компанія зазнала банкрутства, однак автомобілі дуже популярні на вторинному ринку.