Експерти німецького AutoBild визначили список 10 найнадійніших 10-річних кросоверів країни, які мають переваги перед звичайними авто.

Рейтинг був складений на основі даних німецької організації технічного нагляду, а також результатів технічних оглядів, повідомляє «Апостроф».

ТОП-10 найнадійніших кросоверів:

  1. Mini Countryman – цей автомобіль має показник відмов під час техогляду лише 13,9%, що робить його найнадійнішим 10-річним кросовером на ринку. Невеликі розміри цього автомобіля дозволяють легко маневрувати в обмеженому просторі, а його надійний двигун гарантує, що ви не застрягнете на узбіччі дороги.
  2. Mitsubishi ASX 1.8 DI-D – з показником відмов лише 16,1% цей кросовер посідає друге місце за надійністю. Просторий салон і хороша економія палива роблять цей автомобіль ідеальним вибором для сімей або тих, хто часто подорожує на далекі відстані.
  3. Volkswagen Touareg V8 TDI – незважаючи на те, що йому вже 10 років, цей автомобіль все ще працює як мрія. З коефіцієнтом відмов лише 16,5%, очевидно, що репутація якості Volkswagen поширюється не лише на нові автомобілі. Потужний двигун і просторий салон цього автомобіля роблять його чудовим вибором для тих, кому потрібен надійний позашляховик.
  4. BMW X1 18d xDrive – з коефіцієнтом відмов всього 16,7%, цей автомобіль доводить, що BMW все ще залишається надійним виробником. Стильний дизайн і відмінна керованість цього автомобіля роблять його чудовим вибором для тих, кому потрібен автомобіль, який добре працює як на шосе, так і на міських вулицях.
  5. Audi Q5 2.0 TDI – з показником відмов всього 17,4%, цей автомобіль є одним з найнадійніших кросоверів на ринку. Розкішний інтер’єр і плавний хід цього автомобіля роблять його чудовим вибором для тих, хто хоче мати комфортний і надійний автомобіль.
  6. Audi Q3 – цей автомобіль має рівень відмов всього 19,4%, що робить його відмінним вибором для тих, кому потрібен надійний кросовер. Просторий салон і хороша паливна економічність роблять цей автомобіль чудовим вибором для сімей або тих, хто часто подорожує на далекі відстані.
  7. Mercedes-Benz GLK 350 4MATIC – незважаючи на те, що цьому автомобілю вже 10 років, він виглядає і працює як новий. З коефіцієнтом відмов всього 20,2%, очевидно, що репутація якості Mercedes-Benz поширюється не тільки на нові автомобілі. Розкішний інтер’єр і плавний хід цього автомобіля роблять його чудовим вибором для тих, хто хоче мати комфортний і надійний автомобіль.
  8. Volvo XC60 T6 – з показником відмов всього 20,2%, цей автомобіль є одним з найнадійніших кросоверів на ринку. Просторий салон і відмінні функції безпеки роблять цей автомобіль чудовим вибором для сімей або тих, хто ставить безпеку на перше місце.
  9. BMW X5 – незважаючи на те, що йому вже 10 років, цей автомобіль все ще працює як мрія. З коефіцієнтом відмов лише 20,4% стає зрозуміло, що репутація якості BMW виходить за рамки лише нових автомобілів. Потужний двигун і просторий салон цього автомобіля роблять його чудовим вибором для тих, кому потрібен надійний позашляховик.
  10. Skoda Yeti 2.0 TDI 4×4 – з коефіцієнтом відмов всього 20,8% цей автомобіль є одним з найнадійніших кросоверів на ринку. Просторий салон і хороша паливна економічність роблять цей автомобіль чудовим вибором для сімей або тих, хто часто подорожує на далекі відстані.

Експерти відзначають, що відсоток дефектів, виявлених під час огляду, залежить від декількох факторів, зокрема і від середнього пробігу. Моделі з великим пробігом зазвичай мають більше проблем, ніж автомобілі з малим пробігом. Тому важливо мати це на увазі при розгляді питання надійності вживаного автомобіля. Важливо також відзначити, що регулярне технічне обслуговування і догляд можуть значно продовжити термін служби автомобіля і запобігти виникненню багатьох потенційних проблем.