У Китаї офіційно представили здешевлену версію бізнес-седана Ford Mondeo. Зниження ціни обумовлені встановленням нового двигуна: турбований агрегат об’ємом 1,5 л видає 190 к.с. Ціна стартує із позначки 20,5 тис. доларів. Для порівняння, найдешевший Ford Mondeo з 2,0-літровим двигуном коштує майже 25 тис. доларів.

Враховуючи габарити автомобіля (4935 х 1875 х 1500 мм, колісна база – 2945 мм), оснащення та ціну, Ford зробив дуже гарну пропозицію для покупців. Тісніша Toyota Camry набагато дорожча, також дорожча і Honda Accord, порівнянна за габаритами з Mondeo. Тож нових покупців у «американського» седана має побільшати, пише AmperCar.

У плані зовнішнього вигляду або оснащення Mondeo з двигуном 1,5 (версія позначається як Ecoboost 180) нічим не відрізняється від версії з 2,0-літровим двигуном (Ecoboost 245). Хіба що у молодшої версії зникло підсвічування решітки радіатора, але з’явилися два нові кольори.

1,5-літровий турбомотор працює у зв’язці з 8-ступеневою автоматичною коробкою передач, а в салоні збереглася характерна особливість китайського Mondeo – екран довжиною 1,1 дюйма, що займає практично всю передню панель.