В ідеальному світі, де у всіх вистачає грошей на все, що йому заманеться, краще купувати нові автомобілі. Але світ, на жаль, не ідеальний, а тому українцям варто знати, машини якого віку і з яким пробігом купувати можна, а від яких краще триматися подалі.

Є думка, що ідеальний вік вживаного авто – 3 роки та в районі 60 000 км пробігу, пише Avtosota.

І справді з цим складно не погодитись: машина по суті лише пройшла обкатку і якщо із заводу були якісь нарікання, то перший власник уже встиг їх усунути. Далі тільки їздити і радіти до … а ось правда, до скільки?

До сотні тисяч можна їздити спокійно. Нічого катастрофічного з машиною на цьому пробігу не станеться, зрозуміло, якщо за нею бодай більш-менш стежили всі ці роки. Сам я намагаюся продавати свої машини близько ста тисяч кілометрів пробігу. Так було з попереднім Дастером, а ось Ланос, який був до цього, продав уже майже з “ідеальним” пробігом сімдесят з невеликим тисяч. Так уже вийшло…

Купівля машини з пробігом більше сотні – захід трохи ризикований. Тут уже потрібно дивитися навіть не на кількість її власників та цифри на одометрі, а скоріше на реальний стан авто. Загнати перед покупкою у сервіс, перевірити усі основні вузли.

Треба розуміти, що у такої машини якісь недоліки з техніки все одно будуть, бо вік такий. Наше завдання тут – просто не купити прогниле корито, яке потім як пилососом висмоктуватиме гроші з гаманця.