У Каліфорнії виявили ідеально збережений Lexus LFA 2012 року. Знаменитий суперкар є капсулою часу і виглядає як новий. Про це повідомляє сайт RM Sotheby’s — саме на цьому аукціоні авто планують продати, пише «Фокус».

На одометрі Lexus LFA лише 76 км, тобто авто щойно пройшло заводські випробування і не експлуатувалося взагалі. У нього рідна гума, а сидіння в салоні досі запаковані в целофанові чохли. До речі, інтер’єр оздоблено двоколірною шкірою та алькантарою в рідкісній червоно-білій комбінації.

Наразі невідомо, чому суперкар Lexus LFA не виїжджав на дороги. Його придбали в місті Монтерей і одразу поставили в гараж.

Авто оцінили приблизно в 700-900 тисяч доларів, адже це дуже рідкісна модель. Єдиний в історії суперкар Lexus випущений накладом у 500 екземплярів. Конкретно це авто має порядковий номер 188.

Lexus LFA оснащений високооборотистим 4,8-літровим V10 потужністю 552 к. с. при 8700 об/хв. З 6-ступінчастою роботизованою КПП розгін до 100 км/год займає 3,7 с, а максимальна швидкість становить 325 км/год.