В Україні продовжують будуватися різні і незвичайні тюнінг-проєкти. Водночас фантазія українських майстрів не перестає дивувати і радує дедалі новішими та новішими шедеврами.

Проявивши неабияку креативність та винахідливість, українські майстри втілили в життя унікальний позашляховик, що поєднує в собі характеристики Mitsubishi Pajero Sport та УАЗ Буханка, в результаті чого вийшов оригінальний та універсальний всюдихід, пише Avtosota.

Хоча конкретні деталі про цей винятковий автомобіль залишаються обмеженими, його виразний зовнішній вигляд вже натякає на його інноваційний дизайн. Поєднуючи елементи міцного УАЗ “Буханка” з комфортом і надійністю японського Mitsubishi Pajero, цей саморобний шедевр пропонує найкраще з обох світів.

Примітно, що всі технічні компоненти, використані при створенні цього позашляховика, були повністю отримані від Mitsubishi, включаючи двигун, коробку передач, електрику, шестерні та осі. Таке рішення гарантує якість та надійність автомобіля, оскільки він спирається на перевірену часом продуктивність інженерних розробок Mitsubishi.

Хоча більше інформації про цей надзвичайний позашляховик ще не оприлюднено, його створення підкреслює постійну прихильність України до новаторських та нетрадиційних автомобільних проектів, які захоплюють автолюбителів своєю утилітарною та інноваційною природою.

Також за рахунок кабіни від позашляховика автору вдалося зробити максимально високі кути з’їзду та заїзду для даного авто.