У США виявили старовинну вантажівку компанії Federal Motor Truck 1916 року. Автомобіль стоїть покинутим на звалищі щонайменше півстоліття. Про нього розповіли у відео на Youtube-каналі Jennings Motor Sports, пише AmperCar.

Поки що історію автомобіля не вдалося встановити. Судячи зі стану Federal і його шин, він не їздив щонайменше 50-60 років. Стан вантажівки залишає бажати кращого.

Від Federal залишилися тільки шасі з двигуном — кабіна і кузов вантажівки відсутні. Автомобіль вкритий шаром іржі, а шина залишилася тільки одна.

Проте двигун 107-річного Federal непогано зберігся. Четвірку відчистили, змастили, встановили нові свічки і подали паливо. Довелося попрацювати ручкою кривого стартера (авто тих років не мали електростартера), і зрештою вантажівка завелася.

Компанія Federal Motor Truck була заснована в 1910 році Мартіном Палчером, який також вважається батьком марки Pontiac. Вона випускала вантажівки до 1960 року і значна їхня частина постачалася в американську армію. У найкращі роки Federal Motor Truck виробляли до 3500 машин з двигунами Continental, Hercules і Waukesha.