У недалекому минулому, приблизно до 2015 року, Passat B3 утримував титул найпопулярнішого універсала, і навіть зараз він зберігає високий попит на вторинному ринку. Його міцні та надійні характеристики продовжують вражати. Однак з плином часу з’явилися й інші гідні та неординарні бренди, які заслуговують на визнання, пише Avtosota.

Toyota Probox

Однією з моделей, яка завоювала серця багатьох, є Toyota Probox, яку цінують за економічність і невибагливість. Варіанти двигунів варіюються від простих до невеликих, а наявність 4-5-ступінчастої механічної коробки передач забезпечує безперебійну роботу без необхідності постійного ремонту. Цей універсальний автомобіль однаково добре справляється з робочими завданнями і забезпечує комфортну відпустку, виправдовуючи кожну інвестицію, вкладену в його придбання.

Nissan Expert

Дивно, але японська модель Nissan Expert залишається відносно непопулярною на українських ринках і рідко з’являється у продажу. Тим не менш, цей автомобіль заслуговує на увагу, особливо для ділових поїздок. Завдяки своєму робочому об’єму 1,8-2,2 літра, він пропонує комфортне, легке та маневрене водіння. Вражає те, що автомобіль може похвалитися терміном служби понад 300 тисяч кілометрів пробігу (але в реальності він може легко досягти 500 тисяч) з мінімальними вимогами до ремонту.

Nissan AD III

Подібно до Probox, Nissan AD III – це надійний побратим, який забезпечує комфорт, хоч і скромний. З чудовим споживанням пального – приблизно 8 літрів на сотню кілометрів – цей автомобіль є економічним вибором. Ремонт стає рідкістю, оскільки і двигун, і коробка передач демонструють непохитну надійність протягом тривалого часу. Хоча його зовнішній вигляд не може бути яскравим, його похвальна міцність і стабільність по-справжньому цінується.

Безсумнівно, ці універсали задовольнять ентузіастів, які шукають економічно вигідні варіанти як для первинної купівлі, так і для технічного обслуговування. Якщо економія на витратах на автомобіль є пріоритетом, ці моделі пропонують переконливі варіанти, на які варто звернути увагу. Виникає питання, чи спокусилися б ви на купівлю такого автомобіля?