Досвідчені автомобілісти дали поради, що беззаперечно потрібно мати у салоні автомобіля, а саме — у «бардачку».

Як зазначають фахівці, багато водіїв заповнюють цю шухлядку зайвими речами, тоді як не вистачає місця для по-справжньому необхідних. Тож, його потрібно звільнити від усіляких дрібничок.

Що потрібно мати у «бардачку»

Документи

У авто-шулядці зручно зберігати документи, що так чи інакше пов’язані з транспортом. Технічну документацію краще не класти на сидіння, як і викидати з автомобіля теж.

Канцелярські резинки

Вони стануть у нагоді, коли з’явиться необхідність доїхати до якогось місця за допомогою навігатора. У ролі останнього може бути смартфон. З фіксацією гаджета можуть виникнути проблеми, якщо немає спеціального. Тоді як телефон можна прикріпити до вентиляційної решітки за допомогою канцелярських резинок.

Ліхтарик

У «бардачку» має бути і маленький освітлювальний прилад, адже виключено, що потрібно буде перевірити стан тих чи інших деталей авто, коли стемніє.

Сонцезахисні окуляри

Також потрібно мати шухлядці сонцезахисні окуляри та запасні окуляри для зору. Перші знадобляться у літню пору, а другі — якщо основні зламалися чи довелося зняти контактні лінзи.

Вологі серветки

У водіїв та пасажирів часто виникає необхідність щось протерти. Це можуть бути і долоні, і забруднені пластикові поверхні. Покладіть кілька штук вологих серветок.