В Україну почали завозити новий Mitsubishi Airtrek. Це перший електрокросовер в історії японської марки. Оголошення про продаж моделі з’явилися на Auto.ria, повідомляє «Фокус».

Електромобілі Mitsubishi Airtrek завозять в Україну неофіційно. Їх імпортують із Китаю, адже в цій країні налагоджено складання моделі. Ціна Mitsubishi Airtrek 2022 у новому або злегка вживаному стані становить від 32 000 до 38 500 доларів.

Електричний кросовер Mitsubishi Airtrek розроблений спільно з китайським концерном GAC і виробляється на його потужностях. Авто вирізняється гранованим дизайном із величезною хромованою решіткою радіатора та розкосими «двоповерховими» фарами. За розмірами кросовер трохи компактніший за новий Mitsubishi Outlander, який нещодавно також привезли в Україну.

Габарити Mitsubishi Airtrek 2022:

  • довжина — 4630 мм;
  • ширина — 1920 мм;
  • висота — 1728 мм;
  • колісна база — 2830 мм.

У салоні на передній панелі встановлено два великі дисплеї. Електромобіль Mitsubishi доволі багато оснащений — електропривод сидінь і дверей багажника, підігрів і вентиляція крісел, камери кругового огляду, адаптивний круїз-контроль.

Новий Mitsubishi Airtrek в Україні пропонують у 224-сильній версії, хоча існує і варіант на 184 к. с. Максимальна швидкість обмежена на 175 км/год. Акумуляторна батарея ємністю 69,9 кВт∙год дає змогу проїхати 520 км без підзарядки.