Водії намагаються підтримувати чистоту в машині та ретельно мити її. Бувають ситуації, коли не вдається вчасно почистити авто або дощова погода заважає це зробити.

Але якщо ви взагалі не миєте свою машину, то це може призвести до негативних наслідків. Видання PAhomepage дізналося, як забруднення можуть вплинути на транспортний засіб, інформує OBOZREVATEL.

Будь-який бруд, який залишився на авто є абразивним (це дрібнозерниста або порошкоподібна тверда речовина, що використовується для різання, полірування, шліфування, іншої обробки твердих матеріалів). І з часом це може зіпсувати прозоре покриття автомобіля і тоді з’являється іржа, вицвітання та плями.

Також неправильно очищене лобове скло, особливо взимку, може погіршити видимість водія та спричинити дорожньо транспортну пригоду.

На автомийці можна якісно вимити своє авто. Ви позбудетесь бруду та пилу, віск та герметики допоможуть захистити прозоре покриття автомобіля.

Якщо ви миєте авто самостійно, то потрібно правильно це робити, щоб не пошкодити транспортний засіб.

За допомогою шланги обмийте автомобіль, щоб позбутись пилу та великих частинок бруду. Тримайте шланг на відстані 30-40 сантиметрів від поверхні, щоб не пошкодити її.

Потім нанесіть спеціальні хімічні засоби та зачекайте 2-5 хвилин. Активні компоненти піни розчиняють забруднення. Якщо плями залишилися, можна додатково скористатися м’якою губкою. Далі змийте водою мийний засіб.

Машину можна протерти ганчіркою, щоб видалити зайву вологу і надати блиску авто.

Щоб почистити салон, перш за все необхідно зняти килимки. Гумові килимки можна очистити за допомогою шланга та води під тиском. Всередині пропилососьте, щоб позбутись сміття та пилу.

Мити транспортний засіб необхідно кожні два тижні. Однак, ті, хто наносить шар воску після миття, може робити це рідше. Тому що віск захищає поверхню від проникнення бруду та подряпин.