Шматок сиру – це не те, що ви очікуєте знайти на капоті. Звучить, звісно, ​​смішно, але може означати, що вам загрожує небезпека! Одна жінка докладно описала таку історію в Інтернеті. Спочатку вона подумала, що її розіграла сусідська дитина. Вона вирішила покликати подругу, щоб вона допомогла їй очистити машину. Але як тільки дві пані почали прибирати розплавлений сир, вони помітили щось дивне через два паркувальні місця.

Туди під’їхав білий фургон. У ньому було кілька чоловіків, які пильно спостерігали за подругами. Жінки вирішили закінчити прибирання, бо вдвох вони почували себе впевненіше, але їм все одно було неприємно, що за ними спостерігають. Їм знадобилася майже година, щоб зіскребти сир, що розплавився під променями сонця.

Автор посту задалася питанням, чи це не було спробою пограбування. Адже більшість людей буде настільки зосереджена на прибиранні, що не зможе встежити за своїми речами. Або ще гірше, це може бути стратегія викрадення, оскільки ви не зможете вчасно помітити підозрілих людей, що підкрадаються до вас. Вона закінчила порадою: якщо ви колись побачите шматок сиру на своїй машині, залиште його як є.

Найбезпечніше — відтерти його вдома. Або відвезіть машину на найближчу автомийку. Там вам підкажуть кращий спосіб видалити сир, не зіпсувавши фарби. На машині можна знайти не лише шматочок сиру. Шахраї вигадують безліч хитрощів. Якщо помітите предмет одягу на лобовому склі або під щіткою склоочисника, не поспішайте його прибирати.

Його завдання, знову ж таки, відволікти вас, поки автомобіль викрадають. Найкращий варіант — поїхати якнайшвидше і дістатися безпечного місця — людного і добре освітленого. Там ви зможете спокійно забрати сторонні предмети. Деякі люди навіть знаходили гроші під двірниками. Ймовірно, їх помістили туди з тим самим наміром.

Ось один метод, який допоможе знизити ризик викрадення. Коли паркуєте автомобіль, залишайте шини розгорнутими до узбіччя. Бо коли колеса вашого автомобіля розташовані таким чином, злодії з меншою ймовірністю зможуть маневрувати. Для переміщення вашого автомобіля потрібно більше часу та сил. Злодії, швидше за все, вирішать із ним не зв’язуватися.