Компанія LUAZ Motors представила на iForum-2023, що нещодавно пройшов у Києві, два своїх електричних пікапа. Машина із двомісною кабіною вже доступна до замовлень.

На виставці вона була показана з повним завантаженням у 1000 кг – у кузові знаходився однокубовий пластиковий резервуар з водою. Цікаво, що до останнього приєднали портативне мийку високого тиску, що живилася від батареї машини.

Перші покупці отримають свої пікапи вже у вересні. Термін постачання з Китаю – машина виготовлена фірмою Hebei Kaiyun Motors – близько трьох місяців. Базова ціна – 190 тис. грн. Комплект батарей на 6,14 кВт коштуватиме 45 тис. грн. Усього можна встановити до трьох блоків. Запас ходу сягає 300 км. Як зазначив керівник проекту Вадим Ігнатов, сьогодні з низкою банків ведуться переговори про надання батарей в оренду.

А ось на представленій поряд моделі LUAZ Motors з 4-місною кабіною у другому ряду було встановлено сидіння львівського виробництва: причому двох типів, у тому числі з відкидними підлокітниками.

На жаль, ця машина поки що не сертифікована. За своєю пасажиромісткістю вона не вписується в наші стандарти, а тому питання залишається поки що відкритим. Є кілька ідей як вийти зі становища: одна з них – встановлювати два додаткові пасажирські місця як опцію.

Вадим Ігнатов також зазначив, що восени мають розпочатися випробування повнопривідної версії – з додатковим 5-кілловатним електромотором для передніх коліс. Машина також отримає збільшений до 24 см дорожний просвіт і 15-дюймові колеса. Зазначимо, що задньопривідні пікапи мають кліренс 17 см і колеса на 13 або 14 дюймів. До кінця року версія 4×4 має бути сертифікована, а на ринку з’явиться вже наступної весни.