Ви могли помітити, що в ієрархії попиту на кольори автомобілів домінує не лише позачасовий чорний відтінок. Елегантно чисті білі автомобілі все частіше прикрашають вулиці. Незважаючи на безліч відтінків, які пропонують автовиробники, білий, як не дивно, залишається найкращим вибором.

Avtosota пропонує замислитися над основними причинами.

Економічна перевага

Першочерговим фактором популярності білого кольору є його “компліментарна” природа. Іншими словами, коли ви купуєте автомобіль, ви не обтяжені додатковою платою за білий колір – це невід’ємна частина базової вартості автомобіля. І навпаки, будь-який альтернативний колір вимагає доплати, іноді значної.

Прагматизм

Білі автомобілі випромінюють практичність у щоденному використанні, перевершуючи свої темні аналоги. Це пояснюється тим, що на білому кольорі не так помітний пил, що дозволяє рідше мити машину.

Крім того, водіння білого автомобіля влітку дарує прохолоду, оскільки кузов відбиває частину сонячних променів, зменшуючи поглинання тепла.

Підвищена безпека на дорозі

Покращена видимість білих автомобілів значно зменшує ймовірність аварій. Автомобілі більш темних тонів мають тенденцію зливатися з транспортним потоком, роблячи їх нерозрізненими один від одного.

Це може призвести до неправильної оцінки дистанції та ризикованих маневрів обгону, що потенційно може призвести до аварій. Навіть вночі біле авто зберігає чудову видимість, зменшуючи такі ризики.