Mazda 6 – одна із недорогих моделей у своєму сегменті. Однак її відзначають за стильну зовнішність та якість. Тим не менш, настав час як слід модернізувати цю машину. Поки наступне покоління знаходиться в розробці, її можливий дизайн показали в мережі.

Про новинку повідомляє OBOZREVATEL із посиланням на Autoevolution. Раніше була інформація про те, що нова Mazda 6 розробляється спільно з Toyota на задньопривідній платформі. Однак свіжа інформація цьому суперечить.

Автор каналу Halo oto у YouTube показав свіжий погляд на можливу зовнішність наступної генерації знаменитого японського седана. Його робота викликана чутками, опублікованими у пресі. Нібито над новою Mazda 6 ведуть роботу разом із Changan Automobile.

Це означає, що у китайського автовиробника може з’явитися власна варіація моделі. Очікується поява гібридних силових установок. Не варто відмовлятися і від електричної модифікації.

Як би там не було, Halo oto показав проект. Великий присадкуватий седан з силуетом, що обтікає, широкими повітрозабірниками і вузькими фарами виглядає дуже ефектно. Але як виглядатиме серійна машина, наразі невідомо. Варіант від Changan напевно відрізнятиметься від японського седана.