По всьому простору колишнього Радянського Союзу можна знайти величезну кількість старих автомобілів, значна частина з яких допрацьовувалась та тюнінгувалася.

Такий екземпляр виявили і в Мінську, столиці Білорусі — там знайшли незвичайний «Запорожець» чорного кольору. Його фотографії в мережі опублікував Instagram-акаунт «retronomer_1992», повідомляє Znaj.ua.

Так, на знімках зафіксовано класичний автомобіль українського виробництва — «Запорожець» ЗАЗ-966, який, однак, при найближчому розгляді має досить велику кількість відмінностей від стандартної моделі, за рахунок чого виглядає свіжо і неординарно.

Перше, що впадає у вічі — колір кузова автомобіля. З якоїсь причини в роки, коли автомобіль ще стояв на конвеєрі, керівництво «Комунара» не хотіло, щоб ЗАЗ-966 мав чорний колір як заводський, а дарма. Оскільки цей автомобіль, очевидно, пофарбований у чорний власником, виглядає дуже стильно і цікаво, оскільки чорний колір вдало підкреслює всі лінії кузова.

Другий незвичайний момент полягає у частині кузова, завдяки якій ЗАЗ-966 «Запорожець» отримав прізвисько «вухатий» — власне, «вуха», які насправді є повітрозабірниками для повітряного охолодження двигуна, встановленого в задній частині. Власник автомобіля змінив форму повітрозабірників, завдяки чому, а також завдяки чорному кольору, вони, на відміну від оригінальної моделі, зовсім не виділяються, за рахунок чого кузов став більш обтічним.

Остання зміна — більший і «агресивніший» вихлоп. Можливо, автомобіль отримав ще й низку технічних покращень, проте дізнатися про це, не заглядаючи під капот, не вийде.