Не так давно, у 2015 році, Passat B3 був одним з найпопулярніших універсалів на дорогах. Примітно, що навіть сьогодні він зберігає свою привабливість на вторинному ринку, доводячи, що є надійним і витривалим автомобілем. Однак з роками з’явилися й інші помітні та рідкісні бренди, гідні визнання, пише Avtosota.

Toyota Probox (Succeed)

Ця модель користується загальною популярністю завдяки своїй економічності та невибагливості. Під її капотом ви знайдете цілий ряд двигунів, від скромних до невеликих. Наявність 4-5-ступінчастої механічної коробки передач створює ідеальні умови для експлуатації, усуваючи необхідність постійного ремонту.

Probox слугує чудовим компаньйоном як для виконання професійних завдань, так і для неквапливих подорожей. Її якість беззаперечно виправдовує кожну зроблену інвестицію.

Nissan Expert

Цікаво, що ця японська перлина не набула значної популярності в українських колах і рідко зустрічається на ринку. Проте вона заслуговує на увагу, особливо для ділових поїздок. Тим більше, що завдяки двигунам об’ємом 1,8-2,2 літра він пропонує ще більш комфортні та маневрені відчуття від водіння.

Маючи значний ресурс у понад 300 000 кілометрів пробігу (хоча він може легко перевищити 500 000), він вимагає мінімальних витрат на ремонт.

Nissan AD III

Цей автомобіль, рідний брат Probox, має багато спільного зі своїм побратимом. Він є надійним компаньйоном на колесах, який ніколи не підводить і забезпечує певний рівень комфорту. Його проста конструкція гарантує довговічність.

Витрата палива коливається в межах 8 літрів на сто кілометрів. Ремонт буде нечастим, оскільки і двигун, і коробка передач розраховані на тривалий термін служби. Незважаючи на те, що зовнішність цієї моделі не може бути яскравою, її цінують за довговічність і стійкість.

Очевидно, що такі універсали задовольняють певну нішу ентузіастів. Якщо ваша мета – мінімізувати витрати на володіння та утримання автомобіля, ці варіанти мають значні переваги. Отже, що ви думаєте? Чи розглядали б ви можливість інвестувати в один з цих прагматичних варіантів?