Позашляховик Toyota Fortuner незабаром може мати молодший брат. Згідно з нещодавньою інформацією, яка прийшла з Тайланду, де зараз ведеться виробництво «Форчунера», японці взялися до роботи над малолітражним аналогом Land Cruiser.

Журналісти називають цей проект Land Cruiser Mini, але для нього ще не вигадана назва. Як пише Wheel News із посиланням на автомобільне видання «Headlightmag» із посиланням на власні джерела, зараз машина проходить під кодовим позначенням 500D, а в її основі лежить рамне шасі Fortuner.

Інформації про те, чи запозичить так званий Land Cruiser Mini технічні характеристики актуального «Форчунера», або його побудують на базі оновленої версії цієї моделі, що готується до виходу в продаж, поки що немає.

Зовні машина повинна запозичити дизайн концепт-кара Compact Cruiser, представленого в кінці 2022.

Що стосується позиціонування цього автомобіля, то він може розташуватися в лінійці Toyota між компактним кросовером Corolla Cross і тим самим рамним позашляховиком Fortuner. Його довжина має становити 4,4-метри, а розмір колісної бази виявиться рівним 2,6-метрам.

Як Toyota збирається адаптувати шасі зі сходовою рамою до автомобіля з такими габаритами невідомо, але якщо вірити чуткам, то компанії налаштовані до цього проекту максимально серйозно.

Офіційна прем’єра нового міні-позашляховика «Тойоти», який може виявитися значно дешевшим як Land Cruiser, так і Fortuner, має відбутися наприкінці 2024 року.