У Великій Британії відбулася гонка ретроавтомобілів Goodwood Revival. За кермом легендарного Ferrari 250 GTO, що є найдорожчою моделлю італійського бренду, в ній взяв участь колишній гонщик Формули-1 Карун Чандок.

На черговому повороті Ferrari занесло і тієї ж хвилини з його задньої частини вирвалося полум’я. Гонщик зміг повернути контроль над автомобілем та з’їхати на узбіччя, не отримавши каліцтва. Техніки, що були поруч, загасили вогонь за лічені секунди, тим самим врятувавши найвідоміший Ferrari від знищення, пише «Автоцентр».

Відомо, що у Ferrari 250 GTO трохи пошкоджено багажник і бампер. Ремонт не складний, але й не дешевий з огляду на вартість спорткара в 70 млн доларів. Що стосується гонщика, то у нього на згадку про цю подію залишиться розплавлений черевик.

Зазначимо, що Ferrari 250 GTO випускався з 1962 до 1964 року. Тираж моделі становив лише 36 екземплярів. Купе оснащувалося 3,0-літровим двигуном V12 потужністю 300 к.с., який дозволяв розганятись з місця до «сотні» за 6 секунд і розвинути максимальну швидкість 280 км/год.