Великий кросовер Volkswagen Atlas є недорогою машиною для сім’ї. Компанія задоволена ринковими показниками моделі першого покоління, тому вже готує до виходу автомобіль наступної генерації.

Про це повідомляє OBOZREVATEL із посиланням на Motor1. Як очікується, новий Volkswagen Atlas з’явиться в 2025 як автомобіль 2026 модельного року. Незважаючи на тотальну електрифікацію, машина може зберегти двигуни внутрішнього згоряння.

Якщо VW Atlas 2 покоління дебютує 2026-го як машина 2027 модельного року, актуальному кросоверу виповниться дев’ять років. Навіть дивно, що у компанії так затягли масштабну модернізацію. З іншого боку, покупці авто дуже задоволені.

Незважаючи на те, що ДВЗ залишаться в лінійці, новий Atlas може отримати гібридні силові установки. У нинішньої машини їх немає, а найпотужніший двигун – чотирициліндровий турбо об’ємом 2 л потужністю близько 270 к.с.

Цей двигун прийшов на зміну великому 3,6-літровому V6 в ході недавнього рестайлінгу. З урахуванням можливої електрифікації, на повернення цього двигуна чекати не доводиться.