Американські аналітики склали список найкращих пропозицій на ринку в сегменті кросоверів та SUV до 15 тисяч доларів.

Як відомо, за останні роки покупці активно пересідають із класичних седанів на кросовери та SUV. Також у США традиційно популярний сегмент пікапів, де багато років домінує Ford F-150.

Однак, незважаючи на зростання продаж, далеко не кожен покупець готовий викласти свої кревні заощадження за новий автомобіль. Фахівці обрали автомобілі, які мають як мінімум середній рейтинг надійності з доступних онлайн-джерел (Consumer Reports та dashboard-light.com, прим.), пише Avtosota.

Найкращим субкомпактним SUV названо Hyundai Kona 2018-2020

Цей автомобіль з’явився на ринку у 2018 році та швидко став популярним серед покупців. Рекомендується придивитися до повнопривідної версії. Автомобіль можна знайти в цьому ціновому діапазоні як із базовим 2-літровим мотором на 147 сил, так й у більш потужної модифікації з турбованим 1,6-літровим двигуном, що має у своєму арсеналі 175 к.с. Як альтернативу можна оцінити достоїнства та недоліки таких конкурентів, як Honda HR-V та Subaru Crosstrek.

У категорії компактних SUV найкращим визнали Mazda CX-5 2014-2016

На думку експертів, це найліпша пропозиція в сегменті з усіх аспектів. В цьому разі можна розглядати версії з 2-літровим мотором на 155 сил або альтернативний більш потужний 2,5-літровий варіант із двигуном на 184 к.с. Як альтернативу можна вивчити цінову пропозицію на Honda CR-V.

Найкращим 5-місцевим SUV виявився Jeep Grand Cherokee 2013-2015

Серед основних переваг цієї моделі – солідний запас міцності та повнопривідна трансмісія, яка дозволить впевнено почувати себе на будь-якому бездоріжжі. Для тих, хто віддає перевагу більш спортивний кросовер, варто придивитися до 2013 Infiniti FX 37. Його V6 пропонує 325 к.с. потужності, а розгін до “сотні” займає трохи більше 6 секунд.

У категорії SUV з трьома рядами крісел найкращим визнано KIA Sorento 2016-2017

Для моделі пропонується три двигуни на вибір – 2,4 л (185 к.с.), 2 л (240 к.с.) та 3,3-літровий V6 з 290 “конячками”. Якщо вам потрібно ще більше вільного простору, можна придивитися до Dodge Durango та Ford Flex.

Серед найбільших SUV найбільш вдалим вибором стане Ford Expedition 2009-2014

Цей гігант пропонує досить місця для великої компанії та її багажу, а також має можливість тягнути за собою вантажі масою більш ніж 4 тонни. Крім того, під капотом моделі розташовується турбований EcoBoost V6, що працює у парі з 6-ступінчастим “автоматом”.