Новий китайський позашляховик Haval Raptor 2024 модельного року готовий вирушити на ринок. Це дешева альтернатива Гелендвагену, але бюджетний автомобіль можна порівняти за ціною з Renault Duster у гарній комплектації.

Про новинку у деталях повідомили на CarNewsChina, передає OBOZREVATEL. Новий Haval Raptor 2024 вийшов великим автомобілем. Довжина дорівнює 4800 мм (при колісній базі 2738 мм), ширина – 1916 мм, а висота становить 1822 мм.

Дизайн вийшов брутальним та дуже модним для сегменту сучасних SUV. Роботу стилістів можна було похвалити, якби не існувало Land Rover Defender. Новий китайський Raptor фактично копіює британський позашляховик, як спереду, так і в задній частині.

Haval Raptor оснащений гібридною силовою установкою. До її складу входять 1,5-літровий турбований двигун та електромотор. Сумарна віддача – 167 к.с. (243 Нм крутного моменту).

Ціна Haval Raptor 2024 – від 22 000 доларів. За ці гроші можна купити Renault Duster у гарній комплектації. А про Land Rover Defender і мріяти не доводиться. У продаж новинка надійде до кінця вересня.