Українська поліція розпочала штрафувати водіїв, які продовжують керувати автомобілем після закінчення строку дії тимчасового посвідчення водія. За інформацією, яку розповсюдило видання NNews із посиланням на юристів “Дорожнього Адвоката”, ця нова практика спрямована на покращення безпеки дорожнього руху та впорядкування правопорушень на дорогах.

Багато водіїв користуються тимчасовими посвідченнями водія через різні обставини, іноді через затримку у видачі постійних посвідчень. Однак, згідно з новими правилами, після закінчення строку дії тимчасового посвідчення водія, особа має припинити водити автомобіль до отримання постійного посвідчення. Недотримання цього правила може призвести до штрафів.

Зауважено, що ця ініціатива спрямована на підвищення безпеки руху на дорогах і на впорядкування порушень правил користування тимчасовими посвідченнями водія. Штрафи за подібні порушення можуть стати ефективним заходом для забезпечення відповідності водіїв закону та захисту громадської безпеки на дорогах України.