Новий Hyundai Custin 2023 модельного року – місткий сімейний автомобіль, який виявився дешевшим від багатьох сучасних кросоверів. Новинку представили офіційно та показали на фото з усіма деталями.

Про машину повідомили на офіційному сайті автовиробника, інформує OBOZREVATEL. Hyundai Custin – великий мінівен, який можна замовити із 6 або 7 кріслами в салоні. Довжина кузова дорівнює 4950 мм при колісній базі 3055 мм, ширина – 1850 мм, а висота становить 1734 мм.

Дизайн вийшов досить ефектний. З плавними лініями та елементами складної форми. Хоча цій зовнішності вже виповнилося кілька років. Новий Custin є адаптованою до інших ринків модифікацією Hyundai Custo (для Китаю), який з’явився в 2020 році.

В оснащенні Hyundai Custin 2023 — оздоблення штучною шкірою, світлодіодні фари, клімат-контроль, круїз-контроль, електропривод зсувних дверей, два люки в даху, камери кругового огляду, підігрів та вентиляція крісел перших двох рядів, системи екстреного автоматичного гальмування та контролю сліпих зон.

Ціна Hyundai Custin 2023 модельного року – близько $27 000 за базовий варіант.