Як відомо, у кожному автомобілі має бути домкрат, який слугує для екстреного ремонту автомобіля в «польових» умовах. Однак досвідчені водії встановили, що застосовувати цей агрегат можна і для інших цілей. У зв’язку з цим багато хто возить із собою другий домкрат у багажнику.

Так, автомобілісти, які нерідко стикаються з корозією металевих деталей свого авто, часто змушені вдаватися до різних хитрощів, щоб вирішити проблему, пов’язану з цим. Наприклад, іноді доводиться добряче попрацювати, щоб відкрутити болт, що заклинив на колесі. Тут на виручку і прийде другий домкрат, адже перший, швидше за все, буде потрібен, щоб підняти авто при заміні колеса, пише «Твоя машина».

Автомобілісти зі стажем з’ясували, що, вставивши гайковий ключ у болт, можна розмістити під ним другий домкрат і використати його як важіль. Шляхом нескладних маніпуляцій з його допомогою можна надати потрібного тиску ключеві, щоб провернути болт, що заклинив. При цьому експерти звертають увагу на техніку безпеки. Домкрат слід встановлювати на стійкій поверхні, піднімаючи його плавно. При цьому краще додатково використовувати при проведенні робіт міцні рукавички та захист для очей.