Південнокорейські виробники автомобілів Kia та Hyundai повністю закриють свій бізнес у росії до кінця року. Зазначається, що через санкції Kia та Huyndai не можуть більше забезпечувати постачання машин, а система паралельного імпорту виявилася нерентабельною, інформує видання «Матриця свободи» із посиланням на росЗМІ.

Повідомляється, що салони компаній розпродують залишки та змінюють вивіски, а персонал масово звільняється. Примітно, що машини, що залишилися, продають із солідною націнкою: так, в одному з салонів у москві Kia Cerato 2022 пропонують за 3 млн рублів, що на мільйон вище за колишню ціну.

Повідомляється, що у салонах Hyundai змінили вивіски на Baic, а замість корейських машин там почали продавати автомобілі китайських виробників. Співробітники салонів розповіли, що китайські автомобілі не мають попиту і покупці вважають їх занадто дорогими.

Раніше у вересні стало відомо, що Hyundai продає свій завод у Санкт-Петербурзі якійсь російській компанії. Договір передбачає право викупу протягом двох років.