Toyota офіційно представила другий з чотирьох автомобілів, які складуть нову лінійку Crown, принаймні в Японії. Цей елегантний кросовер під назвою Crown Sport дуже схожий на концепт, який презентували минулого року, і вирішує найбільшу проблему, пов’язану з Crown: відсутність задніх підйомних дверцят, пише SUV News.

З довгим і низько посадженим кузовом, витонченими вигинами та великими 21-дюймовими колесами Crown Sport віддалено нагадує Ferrari Purosangue. За розмірами він на 260 мм коротший, на 40 мм ширший і на 25 мм вищий за існуючу Crown.

Задня частина, має спортивний дизайн люка і трохи підняту лінію даху – атрибути, які допоможуть з вантажем, підвищать універсальність і забезпечать більше простору для пасажирів на задніх сидіннях. Однак Toyota не уточнила розміри салону.

Crown Sport може похвалитися першою в Toyota “звукорегулюючою стелею”, яка відбиває звуки в салоні, створюючи комфортніше середовище для спілкування пасажирів один з одним.

Що стосується варіантів силових установок, клієнти в Японії матимуть вибір між двома гібридними системами. Звичайна система є спільною з північноамериканською моделлю Crown, в той час, як гібридний варіант використовує нещодавно розроблену літій-іонну батарею великої ємності, яка “забезпечує розширений діапазон ходу електромобіля без шкоди для внутрішнього простору”. Знову ж таки, жодних специфікацій не було надано.

Як згадувалося вище, незабаром з’являться ще дві похідні Crown. Це більш традиційний седан, який вийде в листопаді, і великий позашляховик, який з’явиться у 2024 році.