Безпека на дорозі залежить не тільки від технічних характеристик авто, його розміру та сучасних технологій, а й від того, чи почуває себе водій комфортно за кермом. Є люди, які обирають машини опираючись на потужність, але більшість звертають увагу на функції безпеки.

Компанія з фінансування транспортних засобів Moneybarn провела опитування та дізналась, яку марку авто обирають найобережніші водії. У дослідженні взяли участь понад 4 000 людей, пише OBOZREVATEL.

Згідно з даними, власники марки Volvo є найобережнішими водіями. Вони отримали оцінку 8,15 за десятибальною шкалою. 7,7% опитаних назвали власників авто популярного шведського бренду найбільш терплячими і лише 1,7% сказали, що вони грубі.

Водії Volkswagen теж отримали гарну оцінку – 7,6 з 10. Люди оцінили їх уміння водіння та зазначили, що вони уважні до інших учасників дорожнього руху.

Власники BMW та Land Rover отримали низькі бали та несхвальні відгуки. Згідно з опитуванням, люди, які мають BMW, – найгрубіші водії на дорозі, а власники Land Rover – найнетерплячіші.

А найгірші водії, на думку респондентів, – це водії фургонів, вони отримали лише 0,56 з 10.