Нову Toyota Camry 2024 модельного року презентували офіційно. Ми можемо розглянути новинку на перших фото від виробника. Знаменита модель бізнес-класу повністю змінила дизайн, але залишиться недорогим автомобілем.

Подробиці про автомобіль повідомили на офіційному сайті автовиробника, інформує OBOZREVATEL. Toyota Camry XV70 зазнала дуже глибокої модернізації. На попередника автомобіль не схожий. Тут з’явилася нова передня частина з фарами у стилі Prius, а задні ліхтарі нагадують Lexus.

У салоні замінили передню панель, встановили цифровий щиток приладів та великий монітор мультимедійної системи. Додали нові варіанти оздоблення.

Оснащення Toyota Camry 2024 отримало безліч позицій. Безключовий доступ, керування за допомогою смартфона, двозонний клімат-контроль, бездротова зарядка для смартфона, адаптивний круїз-контроль, системи автоматичного гальмування та утримання в смузі, електропривод та підігрів крісел, камери кругового огляду, система напівавтономного керування та аудіосистема JBL.

Силові установки поки що анонсували тільки гібридні на базі 2,5-літрового бензинового мотора. У передньопривідному варіанті потужність складає 228 к.с., з повнопривідною трансмісією – 235 к.с. На ринок нова Toyota Camry вирушить у 2024 році.