На автосалоні в китайському Гуанчжоу дебютував седан Toyota Camry в базовій версії без гібридної силової установки. Крім того, від американської версії автомобіль відрізняється оформленням інтер’єру.

Прем’єра Toyota Camry нового покоління відбулася минулої середи, але китайський варіант за традицією відрізняється від «глобального». Маркери такого седана – ромбоподібні прорізи повітрозабірників, відсутність чорних нефарбованих елементів заднього бампера та інші диски.

Але ще більше змін в інтер’єрі. У китайської Toyota Camry оригінальна передня панель, власний дизайн мультимедійної системи, інший селектор автоматичної трансмісії. Окремого блоку клімат-контролю немає: всі налаштування тільки через сенсорний екран. Немає й шайби регулювання гучності, зате сенсорний дисплей додає віртуальні «гарячі» клавіші. Матеріали оздоблення в цілому простіше.

GAC-Toyota підтвердила, що базовий седан збереже атмосферний 2,0-літровий двигун. Ймовірно, йдеться про двигун M20C (177 к.с., 207 Нм) у зв’язці з варіатором. Альтернативи – гібридні версії типу HEV з електромеханічним варіатором та електродвигуном. Ймовірно, у Китаї нова Camry буде лише передньопривідною.