Toyota планує офіційно представити нове шосте покоління свого відомого кросовера RAV4 у другій половині поточного року. Проте намагання зберегти деталі моделі в таємниці не увінчалися успіхом. Про це пише mauto.

Фото нового кросовера, які були зняті без будь-якого маскування, з’явилися в інтернеті. Вони були розміщені на вебсайті Autohome. Зображення показують, що оновлений RAV4 отримав більш виражений суворий дизайн. Автомобіль оснащений оновленою решіткою радіатора, фарами нової конструкції та більш об’ємним переднім бампером. Контур кузова тепер виглядає більш плавним.

Фотошпигуни не змогли підглянути інтер’єр нового Toyota RAV4, однак за даними від інсайдерів, автомобіль отримає передову мультимедійну систему та поліпшений набір асистуючих систем для водія. Також очікується, що модель пропонуватиме нові варіанти оздоблення інтер’єру та більший вибір кольорів кузова.

Щодо двигунів, передбачається, що змін не буде. Кросовер продовжить випускатися з лінійкою бензинових і дизельних двигунів, а також в гібридних версіях. Дебют нової моделі на ринку планується не раніше ніж у 2025 році.