- 10 сентября 2025
Suzuki представила свій перший електромобіль e Vitara восени минулого року, а виробництво було розпочато два тижні тому на потужностях заводу в Індії. Автомобіль має статус глобального, а значить буде пропонуватися в багатьох країнах, в тому числі на батьківщині марки, інформує «Автотема».
Днями місцевий офіс Suzuki анонсував старт прийому замовлень на e Vitara в Японії, а також розкрив початкову вартість такого кросовера. У базовій комплектації в Японії проситимуть за Suzuki e Vitara 3 мільйони 993 тисячі ієн або 27 тисяч доларів за нинішнім валютним курсом. Що цікаво, японські ЗМІ вважають навіть цю ціну нового електричного SUV Suzuki сильно завищеною і вважають, що з урахуванням субсидій вона виявиться значно нижчою.
Зовні автомобіль повинен повторювати елементи дизайну концепт-кара eVX, представленого в 2023 році.
Пропонувати Suzuki e Vitara на японському ринку будуть у трьох модифікаціях: дві з яких виявляться монопривідними, а одна повнопривідною. Запас ходу найдалекобійнішої версії складе 500 км.
Старт продажів буде дано 18 вересня.