30659426

З ініціативи народного депутата члена депутатської групи УДАР в Верховній Раді України Ярослава Дубневича зареєстровано проект закону про зміни до Митного кодексу України щодо наділення громадян України правом тимчасового ввезення авто без справляння митних платежів терміном на 30 днів. Повідомлення прес-служба Львівської обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка», пише galinfo.com.ua.

Про це Ярослав Дубневич повідомив у своїй сторінці в мережі Фейсбук. Зокрема, депутат нагадав, що аналогічний законопроект № 1393 котрий передбачав збільшення термінів транзиту легкового автотранспорту придбаного закордоном до 30 днів без плати ввізного мита був заблокований комітетомз податкової і митної політики. «Пізніше ініціатори цього питання дали чимало публічних обіцянок зареєструвати аналогічний за змістом законопроект котрий мав передбачати усі 90 днів терміну перебування «на синіх номерах « в Україні. Проте, на жаль, сайт Верховної Ради України з цього приводу мовчить. Зате не забули за це питання прості громадяни, котрі і далі мають надію, що Верховна Рада таки створить умови для купівлі якісних і дешевих авто», – відзначив нардеп.

Обранець, повідомив, що разом з колегами зареєстрував аналогічний за змістом і суттю законопроект, котрий передбачає наділення громадян України правом тимчасового ввезення без справляння митних платежів на ті самі 30 днів.

«Тільки пропонується варіант рухатися шляхом власне доповнень до 380 статті Митного Кодексу, котра передбачає тимчасове ввезення, а не збільшення строків транзиту як було в законопроекті під номером 1393. Сьогодні під ним підписалося вже 14 депутатів», – написав Ярослав Дубневич.

Також, ударівець наголосив, що очікує на розуміння колег-депутатів та підтримку громадян України: «Тож чекаємо на комітетський розгляд і потрапляння до зали. А вже тоді, нам знадобиться підтримка громади. Тих, хто чекає на можливість їздити на дешевому і доброму авто Сподіваюся, що громада байдужою не буде. Про подальші кроки буду повідомляти».

document.write(«»);