2737_f4df86dbaa25c3b

“Тупити” в лівому ряду, виїжджати перед автомобілями за стоп-лінію, викидати сміття з вікон і хизуватися гучним мотором – всі ці особливості поведінки характерні для багатьох водіїв, – пише businessua.com.

Британське видання The Telegraph провело дослідження серед водіїв, щоб з’ясувати, які саме звички та особливості поведінки за кермом можуть повністю вивести із себе навіть найбільш терплячих автомобілістів.

Гальмувати, щоб трохи краще розглянути ДТП
Одним із найбезглуздіших занять на дорозі, яке, крім того, може створити сильний затор, британські водії назвали різке зниження швидкості для того, щоб трохи краще розглянути ДТП. Вони звернули увагу на те, що простій у пробках без видимих ??причин стає звичайною справою, і причина зовсім не в автомобілістах, які потрапили в аварію, а в роззявах, які один за одним пригальмовують, щоб розглянути подію і навіть сфотографувати.

Рев мотора
Автомобілісти і байкери, любителі покрасуватися на дорогах, нерідко розважаються тим, що починають посилено газувати, щоб продемонструвати всім оточуючим потужний звук їхніх моторів. Деякі навіть встановлюють насадки на глушники, які в результаті виробляють величезну кількість шуму, навіть якщо під капотом далеко не олдскульний V12. Звичайно, іноді приємно послухати благородний рик мотора, що лунає з-під капота потужного спорткара!

Недопалки, сміття і стоп-лінія
Мало кому подобається, коли з машини, що йде попереду вам в лобове скло прилетить якийсь пакетик чаю або недокуренный бичок. Навіть якщо нікому й не заважає те, що ви викинули – це не означає, що можна безвольно смітити посеред дороги. Естетично виглядає це жахливо і, насамперед, некультурно. Звичайно, якщо ви не бидло.

Ще одна звичка дратує водіїв колег — заїзд за стоп-лінію і спроби влізти між автомобілів на перехресті, навіть при малій кількості транспортних засобів.

Притиснутися ближче
Багато хто не люблять звичку водіїв близько притискатися до їдучи попереду автомобілів. Особливо недовірливих це дуже дратує. І тут навіть не питання особистого простору (на дорозі вій не особистий, а громадський) — адже можна знайти більш прийнятний спосіб “попросити” звільнити дорогу. Та й такі “підкати ззаду” можуть бути небезпечними.

Наведений вище список далеко не повний — зрештою, кожного водія на дорозі дратує в інших щось своє. Перелік “гріхів” можна продовжувати і продовжувати, однак більшість з них “не лікується” штрафами — в основі адекватної поведінки на дорозі лежить загальний культурний рівень громадян.

Погані манери
Навіть якщо ви не дотримуєтесь наприклад британки, яку нещодавно спіймали за поїданням ранкових пластівців прямо за кермом, на всяк випадок варто переглянути свої автомобільні звички. Так, водії скаржаться, що деякі батьки в пробках починають займатися вихованням дітей і нерідко починають на них кричати. Є й такі, які гальмують, поглядаючи в телефон, щоб прочитати свіже повідомлення, або просто забувають перемкнути передачу, що також може стати причиною не тільки поганого настрою людей навколо, але й ДТП.

document.write(«»);