Деякий час назад Запорізький автозавод, що простоював 3 роки без роботи, раптово ожив: з модернізованого конвеєра почали сходити LADA Vesta, LADA Largus і Lada XRAY, а також кроссовер Renault Arkana. Але, як з’ясувалося депутати Верховної Ради вважають, що краще б завод не працював і далі, ніж робив російські автомобілі, обурюється портал «АвтоВзгляд».

Спочатку кабінет міністрів України ввів заборону на постачання в країну готових автомобілів, зібраних в Російській Федерації. Щоб обійти це рішення, альянс Renault-Nissan вирішив схитрувати й збірку авто марок LADA і Renault доручили Запорізькому автозаводу, який заради цього провів велику модернізацію. Тобто формально заборони дотримались, але недорогі російські машини на ринку присутні.

Однак, таким розкладом виявились незадоволені депутати Верховної Ради. Вони вже направили звернення прем’єр-міністру Денису Шмигалю, вимагаючи негайно прикрити лазівку. Зробити це хочуть, заборонивши ввезення шасі й кузовів російського походження на Україну. Пише undries.com.ua