Скільки платитиме власник нерозмитненого авто на іноземних номерах150 євро на рік за авто на іноземних номерах – таку суму платитимуть власники нерозмитнених автомобілів у разі ухвалення законопроекту №5567.

За законом громадяни України, які ввезли нерозмитнене авто, мають 10 днів аби покинути територію України, якщо в’їжджають і виїжджають через різні КПП і 5 днів якщо через один і той же пункт. У іншому випадку автовласник протягом 10 днів повинен розмитнити авто. Якщо ж пройде більше цього терміну, такого водія чекає на перший раз штраф, вдруге – цю автівку вилучать.

За словами голови комітету Верховної Ради з питань податкової та митної політики Ніни Южаніної жоден із 22 законопроектів, які зараз перебувають у профільному комітеті, не можуть комплексно вирішити це питання.

– Дані законопроекти не вирішують проблему в цілому, тільки частково, дуже частково. І я би не стала, як народний депутат, обіцяти людям, що цей законопроект буде прийнятий, бо навіть у Верховній Раді, я впевнена, немає консолідованої думки і немає голосів проголосувати за ці законопроекти.

Факти ICTV дізналися скільки платитиме власник нерозмитненого автомобіля на іноземних номерах, якщо приймуть законопроект №5567, через який в Києві 24 січня активісти перекрили кілька в’їздів до Києва.

Розрахунок митних платежів при тимчасовому ввезенні автотранспортних засобів особистого користування із пільговою ставкою акцизного податку:

З іншого боку, якщо такий закон приймуть – пенсійний фонд не до отримає, як мінімум 2 мільярди гривень, зазначають у комітеті Верховної Ради з питань податкової та митної політики.