У Житомирі сфотографували рідкісний Gemballa Avalanche GTR 800 EVO-R. Це єдиний такий спортивний автомобіль в Україні.

Німецьке ательє Gemballa з 1981 виконує екстремальний тюнінг Porsche. Купе Gemballa Avalanche GTR 800 EVO-R побудовано у 2008 році на базі Porsche 911 Turbo у кузові 997 і новим коштувало близько 300 000 доларів (близько 11 мільйонів доларів за актуальним курсом), пише «Фокус». Усього випущено лише кілька десятків таких автомобілів.

Навіть через 15 років після випуску спорткар Porsche вражає своїми характеристиками. Потужність його 3,6-літрової опозитної шістки з турбонаддувом підняли до 850 к. с., а піковий обертальний момент виріс до 935 Нм. Розгін до 100 км/год займає 3,1 секунди, а максимальна швидкість становить 335 км/год.

Тюнінг Porsche 911 торкнувся і дизайну авто. Його кузов серйозно розширили, додали обважування та повітрозабірники. Кришка переднього багажника замінена, а ззаду з’явилося величезне антикрило. Цікава деталь — краплеподібні фари запозичені у знаменитого Porsche Carrera GT. У салоні встановлені спортивні сидіння.