Вживані кросовери – затребуваний сегмент на вторинному ринку. Розповідаємо про три доступні моделі популярних SUV без проблем з надійністю, які сьогодні можна купити.

OBOZREVATEL розповів про моделі, які можна назвати вдалими за багатьма параметрами. Вони практичні, рідко ламаються і принесуть задоволення власнику навіть у разі перепродажу.

Які вживані кросовери купити на вторинному ринку:

  • Subaru XV;
  • Skoda Karoq;
  • Lexus NX.

Subaru XV

Компактний японський кросовер вийшов надійним. Від нього дуже рідко відмовляються, але у продажу є екземпляри у діапазоні 10-20 тисяч доларів.

Skoda Karoq

Популярна модель радує перевіреними технічними рішеннями та практичністю. Можна придивитися з бюджетом від 15 до 20 тисяч доларів.

Lexus NX

Автомобіль чудово себе зарекомендував. Завдяки конструктивним рішенням від Toyota RAV4 проблем із надійністю не виникає. Ціни на вторинному ринку – в діапазоні 20-25 тисяч доларів.

І наостанок, важлива перевага цих вживаних моделей. На вторинному ринку вони повільніше багатьох інших автомобілів втрачають у ціні. Отже, це вигідні кросовери ще й для перепродажу, адже втрата коштів буде меншою.