Догляд за кузовом автомобіля – це не лише питання естетики, але й важливий крок у збереженні ваших інвестицій. На жаль, іржа може з’явитися навіть при ретельному догляді, створюючи серйозну загрозу як для вразливості вашого автомобіля, так і для вашого гаманця.

Група експертів склала унікальний список моделей автомобілів, які найчастіше отримують скарги на корозію кузова. Хоча рейтинг є суб’єктивним, він пропонує цінну інформацію для тих, хто орієнтується на ринку вживаних автомобілів, пише Avtosota.

Daewoo Nexia

У період з 1994 по 2016 рік понад півмільйона автомобілів Daewoo Nexia прикрасили вулиці. В Україні вона стала популярною завдяки своїй доступній ціні порівняно з конкурентами. Однак ця привабливість була затьмарена недосконалою конструкцією кузова, яка змушувала власників боротися з іржею вже через 2-3 роки експлуатації. Незліченна кількість власників Nexia палко шукають поради щодо боротьби з цією невблаганною проблемою та її вирішення.

Lifan X60

Ще одним помітним представником у царстві вкритих іржею автомобілів є китайський кросовер Lifan X60. Власники висловлюють своє занепокоєння видимою іржею, що вражає їхні автомобілі, і подейкують, що деякі X60, які надходять до дилерських центрів, вже мають ознаки корозії. На онлайн-форумах, присвячених власникам Lifan, розгорнулися дискусії навколо цієї загрозливої проблеми.

Geely Emgrand X7

Ще один китайський претендент, Geely Emgrand X7, заробив собі погану славу через низьку якість фарби і недостатню стійкість до корозії. Перші покупці X7 повідомляли, що іржа проростає навіть на незначних відколах кузова. Безліч прикладів в Інтернеті ілюструють спроби власників Emgrand X7 боротися з іржею, підкреслюючи серйозність цієї поширеної проблеми.

Mazda 6 (GG)

Незважаючи на блискучу репутацію японської майстерності, Mazda 6 (GG) стала синонімом проблем з іржею. Зусилля Mazda у сфері захисту металу та фарби парадоксальним чином призвели до того, що багато власників Mazda 6 стикаються з проблемами профілактики та ремонту іржі, пов’язаними з нею.

Mazda 3 2010

Mazda 3 (BK), яку в народі називають “матрьошкою”, є фаворитом серед молодих водіїв. Однак, вона успадкувала ті ж самі прикрі проблеми з кузовом від свого старшого брата, Mazda 6. Спеціалізовані форуми переповнені темами, ініційованими власниками Mazda 3, які шукають поради щодо боротьби з корозією.

Усвідомлений вибір

Купівля автомобіля – це не просто угода, це важливе рішення, яке потребує ретельного дослідження. Враховуючи загрозу корозії кузова, вибір на користь автомобіля, який славиться своєю витривалістю та стійкістю до іржі, є розумним рішенням. Фінансові наслідки ремонту пошкодженого корозією кузова можуть бути непомірно високими, що підкреслює важливість стратегічного вибору та старанного догляду.

Озброївшись знаннями та обравши стійкий до іржі автомобіль, ви захистите свої інвестиції та забезпечите безпроблемну подорож дорогами.