У мережі з’явилися кадри із саморобним джипом, який зібрали на базі старенького ГАЗ-66. Ластівка, яку творець назвав на честь будь-якої країни, може позмагатися з американським позашляховиком Hummer.

Про це пише видання Znaj.ua.

Крутий позашляховик збудував мешканець міста Збараж у Тернопільській області. Для того, щоб побудувати потужний автомобіль, призначений для їзди бездоріжжям, автоумільцю знадобилося майже 3 роки і 25 тисяч доларів.

Основою для створення саморобної машини послужив ГАЗ-66, від нього також було взято і колеса.

За словами автомайстра, ідея створення саморобного авто виникла після того, як він наважився продати свою стару «Газель». Один із покупців запропонував автоумільцю обмін на ГАЗ-66. Одразу після придбання авто житель Збаража взявся за створення свого позашляховика.

Щодо технічних характеристик саморобного авто, то «дорожній монстр» отримав двигун від Mercedes-Benz, потужність якого складає 150 кінських сил.

Водночас швидким автомобіль складно назвати – максимальна швидкість 90 кілометрів на годину. Поки що самому автоумільцю невідомо яка витрата палива у автомобіля. За словами майстра, він поки що тестує машину.

Варто відзначити, що автомобіль вийшов досить містким – у ньому вільно може розміститися 8 пасажирів. Щоб надати салону презентабельний вигляд, було вирішено обшити його світло-коричневою штучною шкірою. Крім того, українець встановив склопідйомники з електроприводом та нове кермо від Mercedes-Benz.