У Верховній Раді пропонуються зміни до закону, що регулює штрафи та правила для власників автомобілів, які використовують автогаз та інші альтернативні види палива.

Ці зміни викликані занепокоєнням водіїв, які використовують скраплений нафтовий газ та інші нетрадиційні види палива, пише Avtosota.

Згідно з передбачуваними змінами, штрафи за порушення, пов’язані з газовим обладнанням на транспортних засобах, будуть зменшені. Перші порушення для власників автомобілів, що працюють на скрапленому газі, тягнутимуть за собою штраф у розмірі 170 грн., а за наступні порушення протягом року – 340 грн.

Для того, щоб пропозиція набула чинності, вона повинна успішно пройти два раунди парламентських читань і зібрати достатню кількість голосів для затвердження Президентом. Наразі штраф за порушення, пов’язані з газобалонним обладнанням, становить 340 гривень.

Окрім штрафів, до порушників також можуть бути застосовані додаткові заходи, зокрема, вилучення водійських прав на 3-6 місяців або адміністративний арешт на 5-10 діб.