У США презентували новий Hennessey Venom F5 Revolution Roadster. Екстремальний суперкар претендує на звання найшвидшого авто у світі. Подробиці моделі опублікували на офіційному сайті Hennessey, пише «Фокус».

Новий Hennessey Venom F5 Revolution Roadster — екстремальний варіант суперкара. Всього випустять тільки 12 таких авто вартістю 3 мільйони доларів.

Як і купе Hennessey Venom F5 Revolution, родстер отримав аеродинамічний пакет з обвісом, великим антикрилом і повітрозабірником на капоті двигуна. Притискна сила збільшилася до 635 кг при 400 км/год. Крім того, суперкар полегшений до 1400 кг за рахунок нового знімного даху і кованих дисків.

В оздобленні салону поєднуються шкіра, алькантара та карбон. У Hennessey готові виконати будь-які побажання клієнтів щодо кольору кузова та салону. Hennessey Venom F5 Revolution Roadster отримав систему телеметрії, як у гоночних авто.

Американський суперкар оснащений 6,6-літровим V8 твін-турбо потужністю 1817 к. с. Максимальна швидкість становить близько 500 км/год, а розгін до 100 км/год займає всього 2,6 с. Незабаром один із Hennessey Venom F5 спробує побити світовий рекорд швидкості.