У китайському міському окрузі Веньчжоу (провінція Чжецзян) днями стався курйозний інцидент, який міг завершитися трагедією.

Повідомляється, що мешканець округу Лю Венчжун вирушив у сусіднє місто у своїх справах і побачив, що назустріч його авто котиться величезна вантажівка, за кермом якої не було водія.

Пам’ятаючи, що в Китаї, на відміну від Каліфорнії, поки що не проводяться випробування безпілотних вантажівок, Лю Венчжун почав стрімко діяти.

«Китайський супермен» кинувся в погоню за гігантською фурою, схопився на неї, пробрався до кабіни водія і зумів зупинити «машину смерті».

Пізніше водій фури зізнався, що залишив вантажівку без нагляду, оскільки збирався перевірити тиск у шину. При цьому він не поставив машини на ручник. І лише завдяки гарній реакції та швидким ногам Лю Венчжун машина не вбила нікого з місцевих мешканців.

Звичайно, такий вчинок не залишився поза увагою влади, і швидконогого сміливця удостоїли урядової нагороди, а преса стала називати його «ChineseSuperman» та «приборкувач вантажівок».