Мова йде про тепер вже колекційну модель, яка випускалася з 1993 року. Донедавна в Україні були помічено всього кілька екземплярів культової Супри, проте, виявляється, є ще одна машина, яка дуже рідко з’являлася на людях, але при цьому зареєстрована досить давно.

За інформацією «ТопЖир», даний екземпляр 1999 року виробництва було зареєстрована у 2021-му році. Втім є інформація, що ще раніше! Про це свідчать ранішні фото, які, подейкують, були зроблені в середині 2000-х років.

Як видно, авто має одеські номери, щоправда, здається дивним, що вони відносно нового зразка (для тих років), тож не можна виключати, що вперше ця Toyota Supra була зареєстрована пізніше. Так чи інакше, але більше 10 років вона «проживає» у Чернівцях.

І хоча наживо цей автомобіль мало хто бачив, є світлини з цією Супрою, які датуються 2011-м роком. Тоді чернівецька Супра засвітилася на виставці автозвуку і тюнінгу в Чернівцях.

Нагадаємо, це покоління Супри отримало індекс А80. Моторів було два: 3.0 бітурбо (2JZ-GTE) і без турбін (2JZ-GE). Перший варіант – потужністю 280 коней (для Японії), 324 сили (варіант для Північної Америки), або ж 330 сили (для європейського ринку). Що до атмосферного двигуна, його потужність — 225 к.с. Коробка передач — 6-ступенева механіка або 4-ступеневий автомат. Кузов — купе або тарга.