Автомобільний ринок Індії процвітає і славиться автомобілями, які демонструють витривалість і довговічність. Власники високо цінують певні транспортні засоби за їхню довговічність та надійність. Avtosota розповіла про три вживані автомобілі, яким віддають перевагу індійці.

Maruti Suzuki Swift

Suzuki Swift

Культовий хетчбек Maruti Suzuki Swift закріпив за собою статус надійного вибору серед індійських автовласників. Відомий своєю універсальністю та надійністю, Swift може похвалитися збалансованим поєднанням продуктивності, паливної ефективності та функціональності.

  • Потужність та крутний момент

Міцний Swift пропонує потужність та маневреність. Бензинова версія, оснащена 1,2-літровим двигуном серії K, розвиває приблизно 82 к.с. і 113 Нм крутного моменту. Це дозволяє швидко розганятися від 0 до 100 км/год менш ніж за 12 секунд.

  • Паливна ефективність та компактний дизайн

Відомий своєю вражаючою паливною економічністю, Swift розвиває близько 20 км/год на шосе, що робить його ефективним вибором для щоденних поїздок на роботу. Компактні розміри роблять його вправним у маневруванні в міському русі, забезпечуючи при цьому достатній простір і комфорт в салоні.

  • Відгуки власників

Власники хвалять Swift за низькі витрати на обслуговування, жваву динаміку та міцність. Автомобіль отримав позитивні відгуки на форумах за маневреність і простоту в обслуговуванні, що закріпило за ним статус надійного вибору.

Hyundai i20

Hyundai i20

Hyundai i20 втілює в собі вишуканий дизайн та забезпечує надійну роботу, що зробило його шанованим серед індійських автолюбителів. Цей преміальний хетчбек поєднує в собі стильну естетику та надійну роботу.

  • Потужність та крутний момент

Оснащений вдосконаленим бензиновим двигуном об’ємом 1,2 л, i20 видає близько 82 к.с. та 115 Нм крутного моменту. Ця потужність у поєднанні з чуйною керованістю дозволяє розганятися від 0 до 100 км/год приблизно за 13 секунд.

  • Комфорт та ефективність

Завдяки просторому та добре обладнаному салону i20 забезпечує комфортну їзду. Відомий своєю маневреністю в умовах міста, цей автомобіль підтримує ефективну економію пального на рівні близько 18 км/год, що робить його практичним вибором для міського водіння.

  • Відгуки власників

Власники відзначають витончений дизайн i20, вишуканий інтер’єр та плавність ходу. Позитивні відгуки підкреслюють чудовий комфорт водіння та довговічність автомобіля, що робить його популярним вибором серед покупців вживаних автомобілів.

Tata Tiago

Tata Tiago

Tata Tiago, що характеризується своєю ціннісною пропозицією та надійністю, зміцнив свої позиції на ринку вживаних автомобілів. Пропонуючи поєднання довговічності, стилю та бюджетних характеристик, він залишається популярним вибором.

  • Потужність і крутний момент

Оснащений 1,2-літровим бензиновим двигуном Revotron, Tiago розвиває приблизно 85 к.с. і 113 Нм крутного моменту, що дозволяє йому досягати 100 км/год приблизно за 14 секунд, пропонуючи надійний, але комфортний досвід водіння.

  • Ефективність та компактний дизайн

Tiago вражає пристойною економією пального – близько 20 км/год на автомагістралях. Компактний дизайн і швидкісні характеристики роблять його маневреним вибором для поїздок містом, а також забезпечують комфортний салон і просторий салон.

  • Відгуки власників

Власники цінують похвальний пробіг Tiago, бюджетне обслуговування та надійну якість збірки. Позитивні відгуки підкреслюють його надійну роботу, гідні характеристики та чудову цінову пропозицію, що робить його популярним вибором на ринку вживаних автомобілів.

Замість висновку

Таким чином, ці надійні вживані індійські автомобілі представляють собою привабливий пакет, що задовольняє різноманітні потреби та уподобання індійських автовласників, підкріплений їхньою надійністю, продуктивністю та економічністю. Ці моделі пройшли випробування часом, здобувши визнання та довіру серед покупців.