Зі зростанням популярності електрифікованих автомобілів, гібридні кросовери продовжують займати важливе місце на автомобільному ринку. У 2024 році автовиробники пропонують безліч доступних моделей, здатних задовольнити потреби різних категорій покупців.

Експерти видання SlashGear виділяють ТОП-10 дешевших гібридних кросоверів на 2024 рік, які поєднують економічність, сучасні технології та розумні ціни, інформує «Твоя машина».

1. Toyota Corolla Cross Hybrid – 29 570 доларів (1 182 800 грн)

Toyota Corolla Cross Hybrid є найдоступнішим гібридним кросовером на ринку. З ціною в 29 570 доларів, він пропонує перевірену надійність Toyota і повний привід. Оснащений 2,0-літровим чотирициліндровим двигуном, він поєднує в собі економічність і практичність. Однак покупцям доведеться змиритися з невеликим простором усередині та підвищеним рівнем шуму.

2. Kia Sportage Hybrid – 29 965 доларів (1 198 600 грн)

Kia Sportage Hybrid приваблює покупців не тільки своєю доступною ціною, а й високим рівнем стандартного обладнання. З його 1,6-літровим двигуном і гібридною системою, він пропонує значну економію палива. Незважаючи на деякі незручності при перемиканні між бензиновим та електричним режимами на високих швидкостях, Sportage Hybrid залишається чудовим вибором для сімей.

3. Toyota RAV4 Hybrid – 33 075 доларів (1 323 000 грн)

Toyota RAV4 Hybrid продовжує залишатися однією з найпопулярніших моделей завдяки своїй доступній ціні та відмінній економічності. З 2,5-літровим гібридним двигуном, він демонструє вражаючі результати по витраті палива. Просторий салон і висока надійність роблять його ідеальним вибором для сімейних поїздок.

4. Hyundai Tucson Hybrid – 33 950 доларів (1 358 000 грн)

Hyundai Tucson Hybrid пропонує практичність і комфорт за конкурентоспроможною ціною. З 1,6-літровим двигуном і гібридною системою, він забезпечує гарний баланс між потужністю та економічністю. Просторий і добре обладнаний салон робить його привабливим варіантом для тих, хто шукає доступний і функціональний кросовер.

5. Honda CR-V Hybrid – 34 350 доларів (1 374 000 грн)

Honda CR-V Hybrid пропонує вдале поєднання технологій, простору та ефективності. З його 2,0-літровим гібридним двигуном, він забезпечує хорошу продуктивність та економічність. Просторий і зручний салон, а також безліч сучасних функцій безпеки роблять його одним із найкращих виборів у своєму класі.

6. Ford Escape ST-Line Hybrid – 35 630 доларів (1 425 200 грн)

Ford Escape ST-Line Hybrid пропонує економічну альтернативу бензиновим варіантам Escape. З 2,5-літровим гібридним двигуном та оновленим набором технічних функцій, він є конкурентоспроможним варіантом серед гібридних кросоверів. Незважаючи на сильну конкуренцію з боку японських та південнокорейських брендів, Escape Hybrid залишається надійним вибором для американських покупців.

7. Toyota Venza – 36 465 доларів (1 458 600 грн)

Toyota Venza приваблює покупців своїм стильним дизайном і стандартним повним приводом. Оснащена 2,5-літровим двигуном і гібридною системою, вона забезпечує надійність і ефективність. Незважаючи на те, що вона трохи дорожча, ніж RAV4 Hybrid, Venza пропонує додатковий стиль і комфорт.

8. Hyundai Santa Fe Hybrid – 38 345 доларів (1 533 800 грн)

Hyundai Santa Fe Hybrid пропонує просторий і добре обладнаний салон. З 1,6-літровим гібридним двигуном, він забезпечує достатню потужність для міських і шосейних поїздок. Незважаючи на дещо суперечливий зовнішній вигляд, Santa Fe Hybrid є чудовим вибором для сімей, яким потрібен надійний і комфортний кросовер.

9. Kia Sorento Hybrid – 40 065 доларів (1 602 600 грн)

Kia Sorento Hybrid зазнав значних оновлень, пропонуючи безліч нових функцій і технологій. З 1,6-літровим гібридним двигуном і новою операційною системою для інформаційно-розважальної системи, він пропонує відмінне співвідношення ціни та якості. Просторий салон і високотехнологічне оснащення роблять його привабливим варіантом для сімейних покупців.

10. Mitsubishi Outlander PHEV – 41 840 доларів (1 673 600 грн)

Mitsubishi Outlander PHEV виділяється як один із найдешевших семимісних гібридних кросоверів. З 2,4-літровим гібридним двигуном, він забезпечує тиху та комфортну їзду. Незважаючи на невисоку популярність бренду Mitsubishi останніми роками, Outlander PHEV залишається надійним і функціональним варіантом для великих сімей.