На розгляді у ВРУ перебувають чотири законопроекти зі сфери МВС – «Про національну поліцію», «Про органи внутрішніх справ» і два закони щодо змін правил дорожнього руху, функціонування патрулів.

Про це повідомив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков в ефірі одного з національних телеканалів, – інформує 27 квітня прес-служба МВС.

«Я дуже сподіваюсь на те, що закони будуть підписані Президентом та наберуть чинності не пізніше ніж 1 червня», – зазначив Аваков.

Міністр МВС додав, що для запобігання правопорушенням потрібно збільшити кількість камер відеоспостереження, в громадських місцях та на дорогах. Це передбачено у вищезазначених закопроектах.

«Кількість камер відеоспостереження збільшиться в рази. Ми говоримо про те, щоб камери могли фіксувати порушення на дорогах. На основі цих записів правоохоронці будуть виписувати штрафи, а порушникам надходитимуть так звані «листи щастя», – зазначив очільник МВС.

Міністр внутрішніх справ України зупинився також на реформуванні ДАІ.

«Буде нова патрульна поліція. Між містами, на трасах буде займатися поки ДАІ. У нас вистачить і сил, і ресурсів. Буде дорожній патруль. Ми повністю змінимо нинішню систему МРЕВ. До кінця року почне функціонувати новий сервісний центр, в якому буде абсолютно інший рівень обслуговування, спрощені процедури. Там громадяни зможуть оформляти все, що стосується МВС: починаючи від довідок про несудимість, закінчуючи реєстрацією зброї», – запевнив міністр.

document.write(«»);