Пошкодження боковини диска і шини через потрапляння у вибоїну є однією з найпоширеніших причин передчасного виходу покришки з ладу. Компанія Maxion Wheels у співпраці з Michelin створили колесо, що гнеться, а не б’ється, пише Автотема з посиланням на Auto24.

Колісний диск із шиною, що не боїться вибоїн, — мрія чи не кожного автомобіліста, не кажучи вже про українців. І такий створили два провідні виробники відповідних автокомпонентів — Michelin і Maxion.

Застосування технології Michelin Acorus Tech дозволило Maxion створити колеса, що м’яко поглинають удар, при цьому вони є такими ж комфортними й зберігають властивості звичайних коліс і шин. Гнучкі колеса можна використовувати з шинами різного розміру, як і звичайні диски.

Розробники повідомляють, що у тестах із шиною 285/30 R21, що проїжджала через вибоїну, на стандартних дисках з’явилося пошкодження шини вже за швидкості 28 км/год., тоді як Flexible Wheel забезпечували проїзд без пошкоджень за будь-якої швидкості. Зазначається, що глибина вибоїни становила 80 мм, довжина — 700 мм, а кут удару був рівний 70°.

На жаль, невідомо, коли можна буде замовити у дилерів Michelin чи Maxion такі гнучкі колеса.